Мистецький простір

                                                          “Вся радість життя в творчості.

          Творити — значить вбивати смерть”.

Ромен Роллан

______________________

З 10 травня у читальному залі Наукової бібліотеки ЧНТУ (корпус № 1, вул. Шевченка, 95) проходить виставка творчих робіт студентів університету            “Подаруй мамі радість“, присвячена Дню матері.

Запрошуємо всіх бажаючих відвідати виставку, або прийняти активну участь в онлайн-голосуванні та відзначити найбільш цікаві роботи.

1

______________________

16 березня в Науковій бібліотеці ЧНТУ корпусу №23 по вул. Бєлова, 4 відбулася зустріч з представницями «Асоціації майстрів», яка була організована за участі Ліги ділових та професійних жінок України. Молода, талановита та ініціативна керівниця асоціації Катерина Мажуга розповіла про мету та роботу творчого осередку та представила чарівних майстринь, які все вміння і любов вкладають у свої вироби та роблять навколишній світ ще прекраснішим.

Зустріч розпочалася з відкриття виставки творчих робіт, майстерно виконаних в сучасних різноманітних техніках. Присутнім було представлено:

– вироби з соломи, обереги, декупаж – майстер Михайловська Любов  Тодосіївна;

– валяні вироби – майстер Плис Наталія Леонідівна;

– розписні імбирні пряники – майстерня «Солодкий Світ»;

– вишивка стрічками, декупаж – майстер Олена Ткачук;

– ручна вишивка – майстер Наталія Федориненко;

– подарункові листівки, книги побажань, скрап-альбоми для фото, блокноти та інші подарунки – творча майстерня «Горница рукодельницы».

Кожна майстриня розповіла про особистий шлях до творчості, щиро поділилася секретами свого мистецтва. Відвідувачі із задоволенням поринули в світ творчості та відкрити для себе щось нове і креативне. Приємною несподіванкою для всіх присутніх став солодкий подарунок – розписний імбирний пряник.