“Пізнай свій край…, себе, свій рід, свій нарід,

свою землю – і ти побачиш свій шлях у життя…”

Григорій Сковорода


/Files/images/узор.jpgВиставка однієї книги "Чернігівське узороччя: краса, що зникає".

Ілюстрована книга пропонує здійснити цікаву екскурсію старовинними вулицями Чернігова, на яких збереглися зразки дерев’яної архітектури кінця ХІХ – початку ХХст., прикрашені дерев’яним різьбленням. Альбом призначений для широкого кола шанувальників чернігівської старовини.


/Files/images/жінки.jpg Наше місто славне не тільки своєю витонченою архітектурою, неповторними краєвидами та цікавими легендами. Його, як і будь-якого іншого міста,не було б без його мешканців. Серед відомих чернігівців багато жінок, які самовіддано кохали, надихали, творили…

Видатні жінки Чернігівщини


/Files/images/Батурин.jpg2 листопада 1708 року відбулося захоплення та знищення московськими військами столиці гетьмана Мазепи міста Батурина і його мешканців. В історію України ці події увійшли під назвою «Різанина в Батурині». Ознайомитися детальніше з описами цієї події можна з книжок, що є у науковій бібліотеці ЧНТУ та представлені на віртуальній виставці “Трагедія Батурина”.


/Files/images/Поезія-Сіверського-краю-3-300x225.jpg Віртуальна виставка “Поезія Сіверського краю”. Пропонуємо ознайомитися з творчим доробком наших земляків, де представлені твори вже знаних письменників, а також співробітників і студентів Чернігівського національного технологічного університету.


/Files/images/Історія-Чернігово-Сіверщини-300x225.jpgВіртуальна виставка літератури “Історія Чернігово-Сіверщини” розповість про історію стародавнього Чернігова і Сіверщини в різні періоди, починаючи з перших століть існуванняі до сучасності.


/Files/images/Чернігівщина-туристична-300x225.jpg Бібліографічний огляд “Чернігівщина туристична” знайомить з літературою про туристичні місця Чернігівщини, архітектурні пам’ятки, мальовничі краєвиди, багату історію.


/Files/images/Остались-здесь-их-душ-частички-300x225.jpgПрезентація книги чернігівського краєзнавця В. В. Демиденко “Остались здесь их душ частички…”, в якій розповідається про діячів культури і мистецтва, пов’язаних своєю творчістю або проживанням з чернігівським краєм. У презентації використовуються фотографії з видами Чернігівщини, а також показується творча спадщина видатних людей ХІХ – початку ХХ століття.


/Files/images/Чернігівщина-–-перлина-300x225.jpg Віртуальна подорож найчарівнішими місцями Чернігівщини “Чернігівщина – перлина України”. В відео представлені книги про найбільш відомі та відвідувані історичні місця нашого краю.


/Files/images/Чернігівщина-–-край-нескорений-300x225.jpg “Чернігівщина – край нескорений” – анотований бібліографічний покажчик, присвячений 70-річчю Перемоги у Другій Світовій війні.

Кiлькiсть переглядiв: 496

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.