/Files/images/о-228x300.pngОлійченко Ігор Михайлович – доктор наук з державного управління, доцент, професор кафедри менеджменту та державної служби.

Коди науковця відповідно до міжнародних реєстрів вчених:

https://orcid.org/0000-0001-8424-5432

ResearcherID: I-4025-2016

Google Scholar

Ігор Михайлович Олійченко народився 19 квітня 1959 року в м. Чернігові, де закінчив середню школу.

У 1976 році вступив до Московського інституту хімічного машинобудування на механічний факультет за спеціальністю «Машини і апарати хімічних виробництв», який закінчив у червні 1981 року, отримавши кваліфікацію інженер-механік.

Трудова діяльність почалася у вересні 1981 року у Всесоюзному науково-дослідному інституті машин з виробництва синтетичних волокон (ВНДІМСВ) в м. Чернігові, де до листопада 1985 року працював інженером-конструктором.

З грудня 1985 року по грудень 1988 року навчався в аспірантурі Московського текстильного інституту. У лютому 1989 року захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук за темою «Дослідження і розробка методів розрахунку центрифугальних веретен важкого типу моделюванням на ЕОМ» за спеціальністю 05.02.13 – «Машини, агрегати і процеси (в легкій промисловості)». З квітня 1989 року до серпня 1995 року працював на посадах наукового співробітника, старшого наукового співробітника, провідного наукового співробітника у Науково-виробничому об’єднанні «Хімтекстильмаш» у м. Чернігові.

Сферою наукових інтересів на той час були дослідження веретен важкого типу для виробництва азбестових волокон, дослідження динаміки пружних систем текстильних машин, обладнання для виробництва вуглецевих волокон та композиційних матеріалів на їх основі, розробка нових фільтруючих матеріалів для засобів індивідуального захисту.

З вересня 1995 року до червеня 1996 року працював старшим викладачем кафедри ринкової економіки та менеджменту в Чернігівському технологічному інституті.

З вересня 1996 року працював старшим викладачем на кафедрі менеджменту.

У 2000 році закінчив навчання у Фінансово-економічному інституті перепідготовки при Чернігівському державному технологічному університеті за спеціальністю «Менеджмент організацій» і отримав кваліфікацію економіст-менеджер.

У 2003 році отримав вчене звання доцента кафедри менеджменту.

У грудні 2010 року захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня доктора наук з державного управління за спеціальністю 25.00.02 – Механізми державного управління. Тема дисертації: “Розвиток інформаційного забезпечення органів державної влади на регіональному рівні”.

У квітні 2011 року отримав вчене звання професора кафедри менеджменту та державного управління.

Сфера наукових інтересів: інформаційні системи і технології в державному управлінні, інформаційний бізнес, електронне урядування, управлінське консультування, системи управління якістю. Має 166 опублікованих наукових та навчально-методичних робіт.

Олійченко Ігор Михайлович : біобібліограф. покажч./ уклад. : Н. С. Лузіна, А. А. Савенко. – Чернігів : Наукова бібліотека ЧНТУ, 2019. – 36 с.

Кiлькiсть переглядiв: 82

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.