/Files/images/Безымянный-1-220x300.jpgНовомлинець Олег Олександрович – ректор НУ "Чернігівська політехніка", доцент, доктор технічних наук, лауреат Премії Кабінету Міністрів України.

Коди науковця відповідно до міжнародних реєстрів вчених:

http://orcid.org/0000-0002-0774-434X

Scopus Author ID:56938958300

Google Scholar

Народився 4 травня 1977 року в м. Семенівка Чернігівської області. Навчався у школі № 1 м. Семенівки, яку закінчив у 1994 році. У 1994 році вступив до Чернігівського технологічного інституту, який успішно закінчив у 1999 році й отримав диплом інженера-механіка за спеціальністю «Технологія та устаткування зварювання».

У 1999 році вступив до аспірантури Інституту електрозварювання (ІЕЗ) ім. Є.О. Патона НАНУ. У 2002 році успішно закінчив аспірантуру і працював на посаді молодшого наукового співробітника ІЕЗ.

З 2003 року Олег Олександрович був прийнятий на роботу на посаду асистента кафедри зварювального виробництва Чернігівського державного технологічного університету. З 2004 року по грудень 2008 року працював доцентом кафедри зварювального виробництва. З грудня 2008 року по вересень 2009 року був деканом факультету післядипломної освіти та підвищення кваліфікації.

З вересня 2009 року по грудень 2012 року – директор центру післядипломної освіти та підвищення кваліфікації. Протягом 2002–2003 років О.О. Новомлинець був стипендіатом Президента України.

У 2003 році захистив дисертацію та отримав вчену ступінь кандидата технічних наук. У 2006 році отримав вчене звання доцента. У 2007 році отримав грант Президента України на виконання науково- дослідної роботи.

У 2010 році наукова розробка, автором якої є О.О. Новомлинець, виборола перше місце на обласному конкурсі «Краща науково-технічна розробка регіону».

У 2010 році Олег Олександрович був нагороджений Почесною грамотою обласної державної адміністрації.

У 2012 році став лауреатом Премії Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України в номінації за наукові досягнення.

О.О. Новомлинець протягом останніх десяти років був відповідальним виконавцем трьох держбюджетних науково-дослідних робіт: «Створення новітніх технологій зварювання виробів електронної техніки із різнорідних матеріалів», «Дослідження та розробка засобів модифікації поверхонь при зварюванні в твердій фазі», «Дослідження та розробка технології низькотемпературного дифузійного з’єднання вольфрамкобальтових твердих сплавів». У 2008 році був науковим керівником науково-дослідної роботи «Розроблення нового способу дифузійного зварювання через нанорозмірні сублімовані прошарки», що виконувалась за грантом Президента України. З 2012 року О.О. Новомлинець є відповідальним виконавцем фундаментальної держбюджетної науково-дослідної роботи: «Наукові основи отримання прецизійних нероз’ємних з’єднань зварюванням тиском».

З червня 2020 року Новомлинця Олега Олександровича призначено тимчасово виконуючим обов'язки ректора Національного університету «Чернігівська політехніка».

25 листопада 2020 року відбулися вибори ректора Національного університету «Чернігівська політехніка». За результатами голосування ректором обрано Новомлинця Олега Олександровича.

Історія ЧНТУ в особистостях : біобібліографічний покажчик

Авторська колекція в IRChNUT

Вікіпедія


/Files/images/нікол..jpgНіколаєнко Юрій Володимирович -доктор економічних наук, професор кафедри фінансів, банківської справи та страхування.

Коди науковця відповідно до міжнародних реєстрів вчених:

https://orcid.org/0000-0003-4739-0408

ResearcherID: H-1188-2016

Google Scholar

Ніколаєнко Юрій Володимирович народився 18 листопада 1962 року на Сумщині в м. Конотоп у сім’ї службовців. У 1979 році закінчив середню школу №2 м. Конотопа, після чого з 1979 по 1980 рік працював слюсарем-електромонтажником радіоапаратури Конотопського електромеханічного заводу «Красный металлист», потім лаборантом науково-дослідного та проектно-конструк­торського інституту «Автоматуглерудпром», де впровадив раціоналізаторську пропозицію. З 1981 по 1983 роки - служба в лавах Радянської Армії, де він займав посаду комадира відділення, потім - начальника радіостанції.

У 1983 році вступив на підготовче відділення Тернопільського фінансово-економічного інституту (нині Тернопільський національ­ний економічний університет), після закінчення якого у 1984 році був зарахований студентом 1-го курсу названого ВНЗ на фінансово- економічний факультет за спеціальністю «фінанси і кредит». Активно займався суспільною роботою: брав участь у студентській художній самодіяльності, займався туризмом, альпінізмом та скелелазінням, займав перші місця по області в командному заліку з цих видів спорту.

Трудову діяльність розпочав після закінчення ВНЗ у 1988 році - спочатку за розподілом на посаді економіста, а в 1989 році, після атестації - молодшого наукового співробітника науково-дослідного сектору Тернопільського фінансово-економічного інституту.

З 1991 року розпочав викладацьку діяльність на посаді викладача кафедри економіки, обліку та контролю Тернопільської Академії народного господарства. З 1992 по 1995 роки - навчання в аспірантурі з відривом від виробництва названого ВНЗ, після закінчення якої з 1995 по 1997 роки - продовжив викладацьку діяльність в Тернопільській академії народного господарства.

З 1997 року Юрій Володимирович продовжує викладацьку діяльність в Чернігівському державному інституті економіки і управління, куди був переведений по запрошенню адміністрації цього ВНЗ на посаду старшого викладача кафедри фінансів. З 1997 по 1998 рік він працював заступником декана економічного факультету. У 2000 році був переведений на посаду старшого викладача щойно створеної кафедри банківської справи.

У 2005 році у Спеціалізованій Вченій раді при Львівському інституті регіональних досліджень НАНУ Ніколаєнко Ю.В. захищає кандидатську дисертацію на тему: «Маркетингова орієнтація промислових підприємств в процесі оновлення продукції» на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук за спеціальністю «Економіка, організація і управління підприємствами» . У цьому ж році був переведений на посаду доцента кафедри банківської справи, а у 2006 році він отримує вчене звання доцента.

У 2008 році його обрано за конкурсом на посаду завідувача кафедри банківської справи, яку він обіймає до теперішнього часу. За час роботи в ЧДІЕУ Юрій Володимирович зробив значний внесок у навчально-методичний, науковий потенціал кафедр фінансів і банків­ської справи: на високому професійному рівні він виконує всі види навчального навантаження, викладає дисципліни: «Грошово-кредитні системи зарубіжних країн», «Центральний банк і грошово-кредитна політика», «Гроші та кредит», «Банківський нагляд», «Банківські операції», «Кредитування і контроль», «Маркетинг у банку», розробив і впровадив у навчальний процес їх методичне забезпечення. У 2008 році брав активну участь в організації та проведенні чергової акредитації спеціальності «Банківська справа».

Навчально-методичну роботу Ніколаєнко Ю.В. успішно поєднує з науковою. З 2005 по 2012 рік брав участь у розробці науково- дослідних тем кафедри: «Розвиток банківської системи та підвищення її ролі у вирішенні соціальних проблем регіону», «Монетарна політика як складова державного управління національним господарством», «Формування ризик-менеджменту в регіоні», результати яких оприлюднені у 2-х колективних монографіях, наукових статтях, матеріалах конференцій та знаходять своє відображення у докторській дисертації, над якою зараз плідно працює Юрій Володимирович.

Коло його сучасних наукових інтересів охоплює питання управління ризиками та їх мінімізація в сучасних умовах.

Незважаючи на значний досвід роботи у вищій школі, Юрій Володимирович постійно підвищує свій професійний рівень. Зокрема, у 2005 році він пройшов стажування на базі Укрсоцбанку, а в 2010 році - AT «БМ Банк».

За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, плідну науково-педагогічну діяльність Ніколаєнко Ю.В. неодноразово був нагороджений похвальними грамотами адміністрації інституту.

З 2015 року працює на кафедрі фінансів, банківської справи та страхування Чернігівського національного технологічного університету.

Авторська колекція в IRChNUT

Кiлькiсть переглядiв: 185

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.