Болотов Геннадій Павлов – професор кафедри зварювального виробництва та автоматизованого проектування будівельних конструкцій.

Коди науковця відповідно до міжнародних реєстрів вчених:

https://orcid.org/0000-0003-0305-2917

Scopus Author ID: 6506157907

ResearcherID: H-5304-2014

Google Scholar

Геннадій Павлович Болотов народився 11 лютого 1949 р. на станції Волхово Новгородської області (Росія) у сім’ї військовослужбовця. Після закінчення школи у 1968 р. вступив до Чернігівського філіалу Київського політехнічного інституту на механічний факультет за спеціальністю “Технологія та устаткування зварювання”, який закінчив у 1973 р., одержавши диплом інженера-механіка.

У 1973-1974 рр. проходив військову службу у лавах Радянської армії. З 1975 р. по теперішній час працює у Чернігівському національному технологічному університеті (колишній Чернігівський філіал Київського політехнічного інституту).

З 1975 до 1978 р. займав посаду інженера науково-дослідної частини Чернігівського філіалу КПІ, з 1978 до 1988 р. – асистента кафедри зварювального виробництва, з 1988 до 1990 р. – старшого викладача кафедри зварювального виробництва, з 1990 до 2008 р. – доцента кафедри зварювального виробництва, з 2008 р. і до теперішнього часу – професора кафедри зварювального виробництва.

У 1985 р. здобув науковий ступінь кандидата технічних наук, у 1994 р. отримав вчене звання доцента, у 2007 р. – доктора технічних наук за спеціальністю “Зварювання та споріднені процеси і технології”, а у 2012 р. – професора кафедри зварювального виробництва. Стаж науково-педагогічної діяльності складає майже 40 років.

Геннадій Павлович поєднує наукову роботу із педагогічною діяльністю. Основні напрямки наукових досліджень – дифузійне зварювання різнорідних та композиційних матеріалів, іонно-плазмові технології обробки та зварювання металів у твердій фазі. Є засновником та науковим керівником науково-дослідної лабораторії з іонно-плазмових технологій обробки та дифузійного зварювання, у якій виконуються дисертаційні роботи аспірантами та здобувачами кафедри, а також магістерські атестаційні роботи. Опублікував більше 170 наукових та науково-методичних праць. Є членом двох спеціалізованих вчених рад з прийому дисертаційних робіт.

Авторська колекція в IRChNUT

Болотов Геннадій Павлович : біобібліограф. покажч. / уклад. : Н. С. Лузіна, А. А. Савенко. – Чернігів : Наукова бібліотека ЧНТУ, 2018. – 34 с.

Вікіпедія


/Files/images/бондар-246x300.jpgБондар Василь Васильович – професор кафедри маркетингу, PR технологій та логістики Чернігівського національного технологічного університету.

Народився 4 жовтня 1951 року в мальовничому селі Соснівка, Конотопського району Сумської області.В 1958 році вступив до першого класу Соснівської середньої школи. У 1969 році вступив до Харківського інституту механізації та електрифікації сільського господарства (Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка).

Закінчив навчання у 1974 році, здобувши спеціальність “Механізація сільського господарства”, кваліфікація – інженер-механик сільського господарства. Під час навчання захоплювався вивченням економічних наук. Завдяки особистим якостям – поєднанню принциповості з толерантністю у взаємовідносинах з людьми, виваженості та відповідальності, високому рівню організованості – Василь Васильович надбав великого авторитету серед колег.

У 1974-1977 роках займає посаду головного інженера колгоспу ім. Фрунзе.

У 1977-1979 роках працює інженером – інспектором Чернігівського обласного управління сільським господарством.

З 1979 по 1983 роки обіймає посаду старшого інженера Чернігівського виробничого об’єднання птахівництва.

1983 – 1986 роки провів на посаді першого заступника начальника Чернігівського районного агропромислового об’єднання.

З 1986-1988 працює начальником відділу нової техніки Чернігівського облагропрому. З грудня 1988 року по грудень 1995 рік обіймає посаду директора Чернігівської обласної школи управління сільським господарством.

У 1996-1977 роках працює головою АПСП «Світанок». У 1997-1998 роках продовжує свою трудову діяльність на посаді директора північного представництва науково-виробничого консорціуму «Агроінвестцентр».

Де б не працював Василь Васильович, він завжди є генератором та провідником новітніх ідей.

В 1990 році захистив дисертацію, на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук на тему : «Організація управління науково-технічним прогресом в сільськогосподарському виробництві», за спеціальністю економіка, планування, організація управління народним господарством та його галузями. У 1996 році розпочав науково-педагогічну діяльність старшим викладачем кафедри економічного аналізу Чернігівського технологічного інституту.

З жовтня 1998 року обіймає посаду завідувача кафедри менеджменту Чернігівського технологічного інституту. Із серпня 2006 року працює завідувачем кафедри економічної теорії Чернігівського державного технологічного університету. У вересні 2014 року отримав вчене звання професора кафедри маркетингу, PR технології та логістики Чернігівського національного технологічного університету.

Біобібліографічний покажчик

Публікаційний профіль в Google Scholar


/Files/images/бутк-202x300.jpgБутко Микола Петрович – завідувач кафедри менеджменту ЧНТУ, доктор економічних наук, професор, заслужений економіст України.

Коди науковця відповідно до міжнародних реєстрів вчених:

https://orcid.org/0000-0002-4349-1298

ResearcherID: I-3593-2016

Google Scholar

Народився 7 листопада 1947 року в с. Крути Ніжинського району на Чернігівщині.

Після закінчення Чернівецького фінансового технікуму та Київського інституту народного господарства, де отримав кваліфікацію економіста, пройшов шлях від рядового працівника до спеціаліста високої кваліфікації, здібного, з високим почуттям відповідальності керівника обласної ланки. Набувши досвід роботи в районному і обласному економічних органах – планових комісіях виконкомів місцевих рад – вміло використав його при роботі на посаді головного економіста, заступника, а згодом і генерального директора виробничого об’єднання «Чернігівський радіоприладний завод».

За його ініціативи вперше у державі на заводі була розроблена і впроваджена система сертифікації продукції, низка програм із конверсії виробництва в умовах державності України. Він уміло провів управління виробництвом в умовах зміни суспільного устрою та діяльності 7 урядів. За його керівництва завод мав чисельність працюючих понад 12 тисяч чоловік. Для підвищення фаху закінчив Академію народного господарства у Москві, Вищу комерційну школу у м. Тулуза (Франція), отримавши кваліфікацію менеджера вищої категорії.

З урахуванням досвіду і потенційних можливостей М. П. Бутко у липні 1994 року був призначений першим заступником голови Чернігівської обласної адміністрації. Одночасно виконує обов’язки начальника управління економіки. Активно працює над методологією розвитку регіонів, керує розробкою державної програми розвитку Полісся, є автором Указу Президента України «Про території пріоритетного розвитку в Чернігівській області».

У серпні 1999 року був призначений головою Чернігівської обласної державної адміністрації. За його керівництва область була ініціатором цілої низки пілотних проектів в Україні: реформування системи міжбюджетних відносин та надання житлових субсидій, реалізації програми «Шкільний автобус», «Діти Чернігівщини з комп’ютером у третє тисячоліття» та багатьох інших.

У бурхливих політичних подіях 2002 року він не піддався політичній кон’юнктурі і займав чесну принципову позицію у виборчому процесі. У період його керівництва область займала не нижче десятого місця в загальнодержавному рейтингу по показниках соціально-економічного розвитку.

За ці вагомі здобутки та на честь 10-ї річниці Незалежності України М. П. Бутко єдиний серед усіх голів обласних державних адміністрацій України був нагороджений почесною грамотою Кабінету Міністрів України.

У 2006–2007 роках Микола Петрович обіймав посаду радника Президента України. У цей період опікувався відродженням історико-культурної спадщини в м. Батурині.

З грудня 2003 року М. П. Бутко доктор економічних наук, з жовтня 2004 року — професор. З цього часу його життя тісно пов’язане з Чернігівським державним технологічним університетом, де він працює і понині завідувачем кафедри менеджменту та головою Спеціалізованої вченої ради із захисту кандидатських дисертаційних робіт.

Джерело

Праці науковців ЧНТУ

Авторська колекція в IRChNUT

Вікіпедія

Бутко Микола Петрович: до 55-річчя ЧНТУ: біобібліогр. покажч. / Черніг. нац. технол. ун-т, наук. б-ка; уклад.: А. А. Савенко, Н. С. Лузіна, Т. М. Коваленко. – Чернігів : ЧНТУ, 2015. – 20 с. – (Серія біобібліографічних покажчиків «Історія ЧНТУ в особистостях»).

Кiлькiсть переглядiв: 222

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.