Скоробогатова В. І.

Скоробогатова Валентина Іванівна – доктор технічних наук, зав. каф. електричних систем і мереж. Народилась 25 грудня 1946 р. у місті Барнаул Алтайського краю. У 1971 році закінчила Алтайський політехнічний інститут ім. Ползунова за спеціальністю «Електронно-обчислювальні машини». У 1983 році закінчила аспірантуру Московського енергетичного інституту. З 1983 року Валентина Іванівна працювала старшим викладачем, доцентом кафедри систем електропостачання промислових підприємств Запорізького машинобудівного інституту; з 2000 року – професор, завідувач кафедри менеджменту Запорізького інституту економіки та інформаційних технологій; з 2002 року – завідувач кафедри гідроелектроенергетики Запорізької державної інженерної академії, доктор технічних наук за спеціальністю 05.09.03 «Електротехнічні комплекси і системи».

З 2004 року працює в Чернігівському державному технологічному університеті на посаді завідувача кафедри електричних систем і мереж. З 2010 по 2015 рік Валентина Іванівна обіймала посаду першого проректора ЧНТУ. У процесі роботи багато уваги приділяє вдосконаленню навчально-виховного процесу, перетворенню університету у сучасний ВНЗ. Валентина Іванівна є досвідченим, висококваліфікованим працівником освіти і науки. Всі свої знання вона передає студентам та молодим науковцям, досконало володіє майстерністю педагога, є блискучим лектором. Наукова діяльність В.І. Скоробогатової пов’язана з багаторічними науковими дослідженнями, які відповідають світовому рівню, спрямовані на вирішення завдань, що сприяють поліпшенню технічного стану та ефективності діючих електричних мереж і систем електропостачання загального призначення. Вона була членом науково-технічної ради Мінпаливенерго України, головою спеціалізованої вченої ради з правом прийняття до захисту дисертацій на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук за двома спеціальностями: 05.09.03 – електротехнічні комплекси і системи; 05.13.06 – інформаційні технології. Має понад 100 наукових праць.

У 2010 році Валентина Іванівна нагороджена грамотою Чернігівської обласної ради, у 2011 році отримала подяку голови Чернігівської облдержадміністрації, у 2013 році отримала почесне звання «Заслужений працівник освіти України».

Історія ЧНТУ в особистостях  : біобібліографічний  покажчик

Публікаційний профіль в Google Академії

Авторська колекція в IRChNUT