Олена Конечна

Олена Конечна

Олена Михайлівна Конечна  письменниця, журналіст, член Національної спілки письменників України.

Народилася 14 березня 1968 у Чернігові. У 1991 році  закінчила біолого-ґрунтознавчий факультет Ленінградського державного університету. По закінченні університету два роки працювала інспектором Чернігівського державного комітету з охорони природи.

З лютого 1994 року – редактор редакційно-видавничого відділу РВК «Деснянська правда».

З вересня 1995 року і до листопада 2005 року – кореспондент обласної газети «Деснянська правда».

2006-2008 роки – власний кореспондент газети “Вісті Центральної спілки споживчих товариств України” по Чернігівській області.

У травні 2013 року очолила Чернігівську обласну організацію Національної спілки письменників України.

Олена Конечна – авторка численних оповідань, низки повістей, кількох романів. Працює в жанрах психологічної та пригодницької прози. У співавторстві з Аллою Сокол створила низку прозових та поетичних творів для дітей. Дебютувала в літературі збіркою оповідань «На березі дощів». Автор збірок оповідань «На березі дощів», «Час у пригорщах», романів «За ґратами раю», «Синдром Роксолани», детективної збірки «Озброєний янгол», книжки для дітей «Копійчині мандри».

2011 року стала лауреатом Чернігівської обласної премії імені Михайла Коцюбинського у номінації “Проза”. Удостоєна звання лауреата премії за книги “На березі дощів”, “Час у пригорщах”, “Копійчині мандри”, “За гратами раю”, “Синдром Роксолани”, “Озброєний янгол”.

Переможець Міжнародного конкурсу молодих літераторів “Гранослов-99”.

Джерело

20190218_084614Конечна, О. М. Час у пригорщах / О. М. Конечна. – Чернігів : Чернігівські обереги, 2009. – 184 с.

До збірки увійшли твори різних часів, у тому числі й оповідання з книги «На березі дощів», що стала переможцем Міжнародного літературного конкурсу молодих літераторів  «Гранослов-99». Новим оповіданням притаманні ті ж самі риси, що загалом вирізняють творчість авторки: стислість письма, заглиблення у психологію людських стосунків та прихована експресія, яка має надзвичайну силу впливу на читача.

20190218_084523Конечна, О. М. Озброєний янгол / О. М. Конечна; ред. О. А. Борус. – Чернігів : РВК «Деснянська правда», 2010. – 224 с.

Це фантастично-пригодницька повість. Куди зникають жінки після прийому у психотерапевта? Що змушує божеволіти вбивцю? Чи варто радіти тому, хто потрапив у залізничну катастрофу?

Відповіді на ті та інші питання  – у книзі.

20190218_084556Конечна, О. М. Синдром Роксолани / О. М. Конечна; ред. О. А. Борус. – Чернігів : РВК «Деснянська правда», 2010. – 320 с.

Дія роману відбувається у сучасній Туреччині, у курортній мисцевості на березі Середземного моря, куди приїжджають новітні Роксолани і полонять серця новітніх султанів…

 

 

20190218_084536Конечна, О. М. За гратами раю / О. М. Конечна; ред. П. І. Куценко. – Чернігів : РВК «Деснянська правда», 2006. – 224 с.

Героїня повісті Рита – дівчина з добрим серцем і наївними уявленнями про життя. Вона мріє про багатого чоловіка, який зробить її щасливою і знаменитою. Сама того не відаючи, Рита опиняється в лігві садистів, які наживають капітал на смерті молодих жінок…