ННІТ

 
__________________________________________

imagesКостевич Олена Дмитрівна — українська спортсменка, яка спеціалізується на стрільбі з пневматичного пістолета, олімпійська чемпіонка, заслужений майстер спорту України. Народилась 14 квітня 1985 р. в м. Хабаровську. У дитинстві займалася спортивною гімнастикою, потім — великим тенісом. У стрільбу прийшла в 11 років за ініціативи матері. Тренуватися почала в спортивно-стрілецькому клубі Чернігова. Закінчила загальноосвітню спеціалізовану школу фізико-математичного профілю № 12 міста Чернігова.

Олена Костевич закінчила Чернігівський технологічний університет, навчається в аспірантурі Київського національного університету технологій та дизайну за спеціальністю «Економіка підприємства», виступає за спортивні товариства «Колос» і «Динамо», має звання лейтенанта СБУ, є членом збірної України і членом Федерації стрільби України. Золоту олімпійську медаль Олена Костевич завоювала на афінській Олімпіаді. На Олімпіаді 2008 року в Пекіні до фіналу не потрапила, показавши тільки 31-й результат. Крім олімпійського золота Олена Костевич вигравала також чемпіонат світу 2002 року та фінал кубка світу 2003 року.

На Олімпіаді 2012 року в Лондоні Олена Костевич виборола 2 бронзові медалі (пневматичний пістолет — 10 м і малокаліберний пістолет — 25 м.). Універсіада 2013 – Олена Костевич завоювала дві медалі: золоту та срібну. Золоту нагороду українка завоювала у стрільбі з пістолета з відстані 25 метрів. У кваліфікації у точності Олена двома очками поступилася китаянці Су Юлінь. У стрільбі на швидкість Костевич показала взагалі шостий результат, однак до півфіналу пробилася. Проте вже на наступній стадії залишила своїх суперниць позаду, здобувши путівку до фіналу. У матчі за перше місце Олена упевнено перемогла росіянку Анну Мастяніну — 7:1. Бронза дісталася представниці Таїланду Таніапорн Прусксакорн, яка була точнішою за ще одну українку — Катерину Дьомкіну. Срібну нагороду Костевич здобула у командних змаганнях зі стрільби з пістолету на 25 метрів разом з Мартою Бойчук та Катериною Дьомкіною. У командних змаганнях зі стрільби з пневматичного пістолета на 10 метрів Олена посіла шосте місце. У індивідуальних змаганнях у цій же дисципліні Костевич не пробилась до фіналу, показавши у кваліфікації 17 результат. У вересні 2014-го на чемпіонаті світу зі стрільби в Гранаді (Іспанія) Олена – лідер збірної України — здобула «срібло» у стрільбі з пневматичного пістолета.

У березні 2015 року завоювала золоту медаль на чемпіонаті Європи у стрільбі з пневматичного пістолета з десяти метрів в голландському місті Арнемі. У лютому 2016 року завоювала золоту медаль на чемпіонаті Європи у стрільбі з пневматичного пістолета з десяти метрів у Дьйорі (Угорщина).

Мешкає в Чернігові. Має державні нагороди: Орден «За заслуги»II ст. (4 вересня 2007) — за вагомий особистий внесок у розвиток і популяризацію фізичної культури і спорту в Україні, досягнення високих спортивних результатів, високу професійну майстерність, Орден «За заслуги» III ст. (18 вересня 2004) — за досягнення значних спортивних результатів на XXVIII літніх Олімпійських іграх в Афінах, піднесення міжнародного авторитету України; Орден княгині Ольги I ст. (25 липня 2013) — за досягнення високих спортивних результатів на XXVII Всесвітній літній Універсіаді в Казані, виявлені самовідданість та волю до перемоги, піднесення міжнародного авторитету України; Орден княгині Ольги II ст. (15 серпня 2012) — за досягнення високих спортивних результатів на ХХХ літніх Олімпійських іграх у Лондоні, виявлені самовідданість та волю до перемоги, піднесення міжнародного авторитету України; Орден княгині Ольги III ст. (27 червня 2003) — за самовіддану працю, високий професіоналізм, створення умов для духовної єдності поколінь, реалізацію важливих молодіжних проектів.

Використана інформація з Вікіпедії  

 _____________________________________

40-mМельничук Валентин Васильович – заступник голови Чернігівської обласної ради. Народився 26 жовтня 1947 року в м. Бердичів Житомирської області. У 1971 році закінчив Чернігівський філіал Київського політехнічного інституту, у 1987 році – Інститут управління народним господарством; у 1999 – Міжнародну кадрову академію. Свою трудову діяльність розпочав в 1966 році електромонтером Бердичівського машинобудівного заводу “Прогрес” Житомирської області. Працював інженером, молодшим науковим співробітником всесоюзного науково-дослідного інституту машин для синтетичних волокон. З 1973 по 1979 роки працював інженером-енергетиком, а потім головним інженером Чернігівського овочесушильного заводу. У 1979 році обраний генеральним директором Чернігівського об’єднання пивобезалкогольної промисловості.

У 1990 році – голова Чернігівської міської ради народних депутатів. У 1992 році – Представник Президента України в Чернігівській області. У 1994 році – начальник управління у справах захисту прав споживачів Чернігівської обласної держадміністрації. У 1995 році – генеральний директор акціонерного товариства Чернігівський пивкомбінат “Десна”. У 2002 році обраний депутатом Верховної Ради України. З 2002 по 2005 роки – голова Чернігівської обласної державної адміністрації. З 2006 по 2010 роки – доцент кафедри менеджменту і управління Чернігівського державного інституту економіки і управління. У листопаді 2010 року обраний заступником голови Чернігівської обласної ради.

Має науковий ступінь доктора філософії в галузі ділового адміністрування. Нагороджений: орденами “За заслуги” трьох ступенів, орденом князя Ярослава Мудрого.

Використана інформація з джерела 

Вікіпедія

_______________________________________