Бібліотечні екскурсії

Проект наукової бібліотеки Чернігівського національного технологічного університету, що висвітлює історію і досягнення університету, популяризує краєзнавчу літературу, знайомить з духовними багатствами рідного краю

БІБЛІОТЕЧНІ ЕКСКУРСІЇ

Цього разу колектив нашої бібліотеки вирушив за новими враженнями до Ріпкинського району Чернігівської області.

48841146731_c791f4fb94_c

 

Спочатку ми відвідали історико-меморіальний музей Софії Русової. Всесвітньо відома українська громадська діячка, видатний педагог, історик, письменниця, видавець народилася в селі Олешня.

Місцевий краєзнавець натхненно розповіла про життя та творчість нашої землячки. 

 

48841785852_51949150bc_cПотім нас запросили у гості до найстарішого гончара України,  Заслуженого майстра народної творчості Івана Івановича Бібіка.

Іван Іванович народився в Олешні у далекому 1925 році, був учасником Другої світової війни, дійшов до Берліна. Незважаючи на свій вік, він дуже відкрита, щира людина. Спілкуватися з ним одне задоволення.

 

 

 

 

48857460478_0232000143_cЗавершився наш вікенд пікніком на Блакитних озерах, популярному місці відпочинку не тільки чернігівців, але й туристів з інших областей і навіть країн(!).

Прозора вода, мовчазні сосни, чисте повітря допомогають відновити душевні та фізичні сили. Більше наших фото

 

 

 

______________________________

5-6 грудня в Науковій бібліотеці ЧНТУ проходив Міжнародний науково-практичний семінар «Сучасні тенденції розвитку бібліотеки в структурі інформаційного забезпечення навчального процесу та наукової діяльності ВНЗ».

Родзинкою семінару стала захоплююча екскурсія засніженим Черніговом для гостей із Білорусі, яку провела наша співробітниця – знавець історії та архітектури рідного міста – Соловей Людмила.

1

 _____________________________________________________


Цього року День бібліотекаря співробітники нашої бібліотеки вирішили відсвяткувати прогулянкою рідним містом. Людмила Соловей взяла на себе роль екскурсовода і дуже натхненно і цікаво провела екскурсію визначними місцями Чернігова. Сонячна, тепла погода і чудова прогулянка залишили неперевершене враження від свята.

dscf0397img_0120

dscf0402img_0144 img_0199

 ________________________________

Запрошуємо до фотоподорожі пам’ятними місцями рідного Чернігова!